Dyrektor, pracownicy - kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrektor Trafostacji Sztuki w Szczecinie

Stanisław Ruksza
E: mail@trafo.art

 

DZIAŁ FINANSÓW I ADMINISTRACJI

Główna Księgowa, zastępca Dyrektora

Katarzyna Stachera

T: +48 885 065 007

E: katarzyna.stachera@trafo.art

 

Księgowa

Katarzyna Drozd

T: +48 885 065 001

E: katarzyna.drozd@trafo.art

 

Asystentka Dyrektora 

Marta Walaszek

T: +48 91 400 00 49

E: marta.walaszek@trafo.art 

 

Specjalista ds. Administracji

Mariusz Milczarek

T: +48 885 065 002

E: mariusz.milczarek@trafo.art

 

Specjalista ds. Produkcji

Adam Dzidziszewski

T: +48 885 500 531

E: adam.dzidziszewski@trafo.art

 

DZIAŁ PROGRAMOWY

 

Kierowniczka Działu Programowego, zastępca Dyrektora

Anna Sienkiewicz

T: +48 885 065 003

E: anna.sienkiewicz@trafo.art

  

Kurator

Andrzej Witczak

T: +48 885 065 025

E: andrzej.witczak@trafo.art

 

Specjalistka ds. projektów i pozyskiwania funduszy

Dominika Głowala

T: +48 885 065 009

E: dominika.glowala@trafo.art

 

Specjalistka ds. Promocji

Anna Konopka

T: +48 885 065 008

E: anna.konopka@trafo.art

 

Specjalistka ds. Edukacji

Marta Miszuk

T: +48 607 507 503

E: marta.miszuk@trafo.art

 

Inspektor ochrony danych osobowych

Bartosz Biegus

T: +48 535 888 873

biuro@rodo-gryf.pl

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Trafostacja Sztuki w Szczecinie
Data utworzenia:2018-01-05
Data publikacji:2018-01-05
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:6290