Jesteś tutaj: Start / Władze i zespół

Władze i zespół

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Władze :

Dyrektor Trafostacji Sztuki w Szczecinie

Stanisław Ruksza

 

Zespół :

Asystentka
Aleksandra Siudy-Dmochowska
T: +48 91 400 00 49
E: aleksandra.siudy-dmochowska@trafo.art

 

Kierownik Działu Produkcji

Emilia Orzechowska

E: emilia.orzechowska@trafo.art

 

Specjalista ds. Organizacji Wydarzeń

Adam Dzidziszewski

T: +48 885 500 531

E: adam.dzidziszewski@trafo.art

 

Kierownik Działu Promocji, PR i Pozyskiwania Środków

Jędrzej Wijas

T: +48 885 065 009

E: jedrzej.wijas@trafo.art

 

Specjalista ds. Promocji

Anna Konopka

T: +48 885 065 008

E: anna.konopka@trafo.art

 

Specjalista ds. Edukacji

Marta Miszuk

T: +48 607 507 503

E: marta.miszuk@trafo.art

 

Specjalista ds. Administracji

Mariusz Milczarek

T: +48 885 065 002

E: mariusz.milczarek@trafo.art

 

Główna Księgowa

Katarzyna Stachera

T: +48 885 065 007

E: katarzyna.stachera@trafo.art

 

Księgowa

Agnieszka Gapys

T: 885 065 001

E: agnieszka.gapys@trafo.art

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Trafostacja Sztuki w Szczecinie
Data utworzenia:2018-01-05
Data publikacji:2018-01-05
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:1140