Jesteś tutaj: Start / Władze i zespół

Władze i zespół

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Władze :

Dyrektor Trafostacji Sztuki w Szczecinie

Stanisław Ruksza


E: mail@trafo.art

 

DZIAŁ FINASÓW I ADMINISTRACJI

Główna Księgowa

Katarzyna Stachera

T: +48 885 065 007

E: katarzyna.stachera@trafo.art

 

Księgowa

(Inspektorka Ochrony Danych Osobowych)

Agnieszka Gapys

T: +48 885 065 001

E: agnieszka.gapys@trafo.art

 

Asystentka Dyrektora 

Ada Kusiak

T: +48 91 400 00 49

E: ada.kusiak@trafo.art

 

Specjalista ds. Administracji

Mariusz Milczarek

T: +48 885 065 002

E: mariusz.milczarek@trafo.art

 

Specjalista ds. Produkcji

Adam Dzidziszewski

T: +48 885 500 531

E: adam.dzidziszewski@trafo.art

 

DZIAŁ PROGRAMOWY

Kierownik Działu Programowego

Jędrzej Wijas

T: +48 885 065 009

E: jedrzej.wijas@trafo.art

 

Kuratorka

Daria Grabowska

T: +48 663 120 824

E: darIa.grabowska@trafo.art

 

Kurator

Andrzej Witczak

T: +48 885 065 025

E: andrzej.witczak@trafo.art

 

Specjalistka ds. projektów i pozyskiwania funduszy

Anna Sienkiewicz

T: +48 885 065 003

E: anna.sienkiewicz@trafo.art

 

Specjalistka ds. Promocji

Anna Konopka

T: +48 885 065 008

E: anna.konopka@trafo.art

 

Specjalistka ds. Edukacji

Marta Miszuk

T:

E:

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Trafostacja Sztuki w Szczecinie
Data utworzenia:2018-01-05
Data publikacji:2018-01-05
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:3121